Dzień Babci i Dziadka w żłobku i przedszkolu

Dziadkowie to niezwykli członkowie rodziny. Bez wątpienia zasłużyli oni na swoje święto. 21 i 22 stycznia to daty, które stały się wyjątkowe i zapisały się na dobre w polskim kalendarzu w latach 60. i 70. To właśnie w tych dniach co roku dzieci w szczególny sposób dziękują swoim Babciom i Dziadkom za opiekę, zabawę i prezenty. To cudowny czas, pełen wzruszeń, śmiechu i ciepła. Pod ręcznie przygotowanymi laurkami, piosenkami i wierszykami kryje się coś więcej – w ten sposób uświadamiamy dzieciom, jak ważna jest rodzina a szczególnie jej najstarsi członkowie.

Moi Dziadkowie są wspaniali

W cudownych czasach przedcovidowych zapraszaliśmy dziadków do Baby City. Taka forma świętowania tego szczególnego dnia jest niezwykle kreatywna i sprzyja rozwojowi wyobraźni. Dla dzieci sam występ jest ogromnym przeżyciem, a przygotowania również są bardzo emocjonujące. Niestety w tym roku zdarzyło się tak, że nie ma sposobności, aby spotkać się w dużym gronie. Z pomocą przyszły nam rozwiązania technologiczne. Dzieci nagrywały swój występ, a następnie udostępniały go Dziadkom. W końcu to Dziadkowie XXI w.! A zatem streaming przez zoom, bądź chmura nie jest im obca.

Życzymy naszym najcudowniejszym Seniorom zadowolenia z życia, ciepła, spokoju i realizacji marzeń, których nie zdążyli jeszcze zrealizować.