Przedszkolem kierują

przedszkole dwujęzyczne mokotów

Katarzyna Kosakowska

Założycielka

Wizjonerka, z ogromną pasją do edukacji najmłodszych. Uwielbiam pracować z ludźmi i czerpać z ich wiedzy i doświadczenia. Na co dzień inspiruję, motywuję, szkolę, wprowadzam innowacje pedagogiczne. Prywatnie jestem mamą 3 cudownych chłopców a moją największą pasją jest zdobywanie tego, co nieosiągalne. Marzyć z terminem realizacji.

przedszkole warszawa mokotów

Katarzyna Kuhnke

Dyrektor

Psychopedagog kreatywności, nauczyciel oraz terapeuta pedagogiczny. Dyrektorem jestem od ponad 10 lat. Od 7 lat, jestem koordynatorem ekspertów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination oraz sędzią międzynarodowym tego programu. Prywatnie mamą dwójki urwisów a moją największą pasją jest nurkowanie.

przedszkole warszawa mokotów

Katarzyna Szcześniak

Dyrektor Administracyjny

Jestem związana z Baby City od samego początku. Dbam żeby nikomu niczego nie zabrakło - jestem człowiekiem od zadań specjalnych. Główny kontakt dla Rodziców w sprawach ważnych i pilnych. Z wykształcenia i pasji logopeda. Mama małego Antosia i Zosi.

Poznaj wspaniałych Wychowawców Baby City

Kasia-Borcuch

Kasia

Wychowawca

Pracuję w Baby City od ponad 8 lat. Specjalizuję się metodzie TRP, uwielbiam reżyserować przedstawienia teatralne oraz kształtować postawy proekologiczne. Lubię aktywnie spędzać wolny czas.

Kadra-2022BC21-DOD-628_pp1

Ula

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem pasjonatką nauki języka angielskiego. W Baby City pracuję już ponad 5 lat przygotowując dzieci do startu w szkołach dwujęzycznych i językowych. Oprócz tego prowadzę autorskie zajęcia mindfulness oraz jogi.

Ruta-001

Ruta

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem nauczycielem języka angielskiego. W Baby City pracuję ponad 3 lata. Z ogromną pasją zarażam dzieci do nauki języka angielskiego. Uwielbiam włączać ich w projekty międzynarodowe, poznawanie innych kultur, tradycji i zwyczajów.

Agnieszka Dziklinska

Agnieszka

Pedagog terapeutka i artterapeutka

Jestem pedagogiem terapeutą. Prowadzę zajęcia plastyczne w oparciu o arteterapię. Razem z dziećmi maluję, rysuję, tkam gobeliny, lepię w glinie, maluję na szkle i czaruje świat na kolorowo. Jestem pogodną i wrażliwą osobą, która wprowadza dzieci w świat sztuki. W czasie wolnym maluję i zapraszam na swoje wystawy.

r

Iza

Wychowawca anglojęzyczny

Uwielbiam dzieci i jestem wdzięczna za możliwość ich nauczania. Uwielbiam pomagać im w stawaniu się silniejszymi osobami, jednocześnie świetnie się bawiąc. Z pasją pomagam każdemu dziecku nauczyć się jak najwięcej i osiągnąć swoje cele.

Klaudia-Humka

Klaudia

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem nauczycielką języka angielskiego. Pracuję z młodymi uczniami od ponad 10 lat. Pasjonuje mnie sztuka, książki i wszystko, co kryje się pod szeroko pojętym pojęciem "kreatywności". W nauczaniu najważniejsze jest dla mnie kreowanie podstawy otwartości, gotowości wychodzenia poza schematy i wiary, że wszystko jest możliwe!

żłobek mokotów

Magda

Wychowawca

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. W swojej pracy kieruje się słowami "Dziecko jest jak czysta tablica. Od nas dorosłych zależy czy zapiszemy ją tak, żeby po latach odczytać ją z dumą" Praca z dziećmi jest moja pasją i daje mi wiele radości oraz satysfakcji.

Beata-Michalska

Beata

Wychowawca anglojęzyczny

Mam ogromną pasję do nauczania języka angielskiego dzieci. Lubię obserwować postępy moich dzieci, ale przede wszystkim chce by dobrze się bawili. Uśmiechem i energią można przenieść góry.

Wychowawca Baby City

Marta

Wychowawca

Kocham dzieci i uwielbiam spędzać z nimi czas. Moją największą pasją jest plastyka i muzyka. Jestem kreatywna, ciepła i potrafię reagować na emocjonalne potrzeby dziecka . Chcę, aby dzieci były ciekawe świata.

Wychowawca Baby City

Karolina

Wychowawca

Moja przygoda z Baby City rozpoczęła się ponad 10 lat temu. Przez ten okres starałam się pokazywać dzieciom świat wielozmysłowo. Realizuję projekty łączące różne treści w sposób holistyczny. Uważam, że wiek przedszkolny jest najcudowniejszym wiekiem na rozwijanie u dzieci wiedzy o świecie .

Wychowawca Baby City

Aneta

Wychowawca

Pracuję z dziećmi od ponad 5 lat. Jak każdy nauczyciel Baby City uwielbiam TRP. Jestem osobą młodą i energiczną. Interesuję się literaturą i zdrowym trybem życia czym również staram się z podzielić z dziećmi.

Zrzut ekranu 2021-01-9 o 16.34.00

Dorota

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem nauczycielką z ponad dziesięcioletnim stażem. Aktywistka, miłośniczka sztuki zafascynowana rozwojem dziecka. Jestem także entuzjastką polisensorycznego podejścia do nauczania.

Wychowawca Baby City

Klaudyna

Pedagog specjalny

Ukończyłam studia magisterskie o specjalnościach: wczesna interwencja terapeutyczna dziecka, pedagogika przedszkolna oraz pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie. Od 15 lat pracuję z dziećmi dysfunkcyjnymi, wspierając ich rozwój poznawczy i społeczno- emocjonalny. Obserwowanie sukcesów moich małych podopiecznych sprawia mi dużo radości.

Wychowawca Baby City

Emilia

Nauczyciel wspierający

Uwielbiam pracę z dziećmi, sprawia mi to wiele radości i satysfakcji. Istotą pracy z dziećmi jest pasja, zaangażowanie oraz ciepły stosunek do dzieci. Ciocia do zadań specjalnych.

Wychowawca Baby City

Karolina

Wychowawca

Skończyłam Pedagogikę w zakresie krzewienia kultury i nauki oraz edukację wczesnoszkolną. Z dziećmi pracuję od ponad 10 lat. Swoją metodykę opieram na TRP. Praca z dziećmi jest moją pasją. Jestem otwarta i z radością podchodzę do każdego dnia.

BC-Wychowawcy-Paulina

Paulina

Wychowawca anglojęzyczny

Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego z ponad sześcioletnim stażem. Praca z dziećmi jest moją wielką radością. Razem odkrywamy świat, odnajdujemy w sobie pasje oraz zarażamy się nawzajem pozytywną energią. Szczęśliwe i uśmiechnięte buzie dzieci są moją największą motywacją i nagrodą. Prywatnie jestem mamą niespełna dwuletniej Michaliny.

Wychowawca Baby City

Margarita

Wychowawca anglojęzyczny

Dynamiczna. Radosna. Z pasją.
Jestem dyplomowanym nauczycielem z 9 letnim doświadczeniem w edukacji. Do tej pory specjalizowałam się w pracy z uczniami na poziomie szkoły średniej, ale posiadam też doświadczenie w nauczaniu j. angielskiego dla każdej grupy wiekowej i poziomu zaawansowania.

Wychowawca Baby City

Anna

Nauczyciel wspomagający

Pracuję w Baby City jako nauczyciel wspomagający dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. W swojej pracy kieruje się dobrem dziecka, dostosowuję metody pracy do jego potrzeb i możliwości. Cechuje mnie otwartość, kreatywność w działaniu i umiejętność organizacji.

Wychowawca Baby City

Dominika

Psycholog

Specjalista z pasji i powołania, dla którego słowo "nie da się" nie istnieje. Priorytetem jest zawsze dobro dziecka, a największą nagrodą jego uśmiech. Jestem również terapeutą SI, terapeutą zajęciowym, praktykiem TSR, RTZ, CBT, Kids Skills, NVC i Pozytywnej Dyscypliny, absolwentką wielu kursów i szkoleń, studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki, autorką wielu publikacji o tematyce psychologicznej.

Wychowawca Baby City

Judyta

Pedagog specjalny

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej a obecnie kontynuuję studia na kierunku oligofrenopedagogiki. Pracuję z dziećmi ze spektrum autyzmu, gdzie bazuję na różnych metodach między innymi behawioralnej, krakowskiej oraz NVC.

Wychowawca Baby City

Paulina

Wychowawca

Pracuję w Baby City od ponad 10 lat. Jestem kreatywna i w ciekawy sposób przekazuje swoją wiedzę dzieciom. Chcę by moi wychowankowie byli ciekawi świata, otwarci na potrzeby innych i dążyli do samodzielnego zdobywania wiedzy.

Wychowawca Baby City

Iga

Wychowawca

Moją pasją jest nauczanie kreatywne. Uwielbiam świat sztuki i chcę zarazić nią dzieci. Razem malujemy, szyjemy, wycinamy i tworzymy coś z niczego. Do każdego podchodzę z uważnością i wielkim szacunkiem.

Wychowawca Baby City

Justyna

Wychowawca anglojęzyczny

Ukończyłam Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego oraz Lingwistykę Stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuję w Baby City od 2015 roku jako nauczyciel a od niedawna również jako metodyk. Praca z dziećmi jest moją prawdziwą pasją, uwielbia pomagać im odkrywać świat poprzez naukę języka.

BC-Gabrysia

Gabrielle

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem nauczycielka z certyfikatem TEFL i TESOL rozpoczynająca pracę w Baby City. Od 2019 roku uczyłam dzieci z Korei i Chin. Pasjonuję się ekologią i zaszczepianiem pewności siebie i niezależności w moich uczniach!

Kadra-2022BC21-DOD-921_pp2

Renata

Nieocenione wsparcie nauczycieli

W Baby City pracuje niedługo, ale doświadczenie zawodowe zdobywałam już w innych placówkach oświatowych. Znalazłam tu swoje miejsce na Ziemi:-). Uwielbiam pracować z zespołem Baby City i towarzyszyć im w drodze do zapewnienia najwyższej jakości edukacji najmłodszych.

BC-Ola

Ola

Wychowawca

Przedszkole jest moim miejscem na ziemi, bez którego nie wyobrażam sobie życia. Dzieci pojmuję jako małych odkrywców, którzy próbują poznać świat na przeróżne sposoby a ja jestem od tego, aby wspierać ich podczas tej podróży. Jestem pasjonatką nowoczesnych metod kształcenia z domieszką klasyki, literatury oraz fotografii krajobrazowej.

BC-Kadra21-8-609_pp88

Ola

Psycholog i nauczyciel wspierający

Praca z dziećmi daje mi olbrzymią satysfakcję. Uwielbiam obserwować postępy moich podopiecznych. Prowadzę trening umiejętności społecznych jak i współuczestniczę w tworzeniu i prowadzeniu indywidualnych programów wsparcia.

Iwona

Iwona

Nauczyciel wspomagający

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym i terapeutą pedagogicznym. Pracuję z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Działania terapeutyczne opieram o techniki behawioralne dbając o wszechstronny rozwój podopiecznych.

Daniela

Daniela

Wychowawca

Swoją pracę z dziećmi rozpoczęłam 3 lata temu. Kocham to co robię i sprawia mi to ogromną satysfakcję. Z dumą obserwuję postępy moich podopiecznych. Są to dla mnie wyjątkowe chwile, które wywołują uśmiech na mojej twarzy.

Iwona

Iwona

Nauczyciel wspierający i artterapeutka

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Prowadzę zajęcia plastyczne w oparciu o wyobraźnię dziecka. Na zajęciach każdy ma szansę poczuć sztukę wszystkimi zmysłami. Duma z dziecka z wykonania własnego dzieła jest dla mnie największą nagrodą.

Ola

Ola

Nauczyciel wspomagający

Jestem ciepłą i otwartą osobą wrażliwą na potrzeby dziecka. Uwielbiam pracować w nurcie pozytywnej dyscypliny, NVC. Dzieci i ich zachowania inspirują mnie do ciągłego poszukiwania nowych metod współpracy z nimi, tak by wyrośli na wspaniałych ludzi.

Oliwia

Oliwia

Nauczyciel wspierający

W niedalekiej przyszłości absolwentka psychologii. Praca z dziećmi daje mi ogromne poczucie satysfakcji. Móc obserwować jak się rozwijają, a także przyczyniać się do tego jest wspaniałe i bardzo motywujące. Pasjonuję się literaturą oraz muzyką.

Klaudia

Klaudia

Nauczyciel wspierający

Moim zadaniem jest pomoc dzieciom ze specjalnymi potrzebami odnaleźć się w środowisku przedszkolnym a potem w szkole. Uczestniczę w ich rozwoju społecznym, współpracuję z zespołem PPS i staram się, by moi podopieczni czuli się dobrze i rozwijali każdego dnia.

Klaudia2

Klaudia

Nauczyciel wspomagający

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym. Pracuję w Baby City jako nauczyciel wspomagający dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Praca z dziećmi sprawia mi dużo radości. Do każdego podopiecznego podchodzę w sposób indywidualny, stawiając dobro i rozwój dziecka na pierwszym miejscu.

BC-Kadra21-1-29_pp1

Dorota

Wychowawca anglojęzyczny

W Baby City pracuję od 2015 r. Nieustannie fascynuje mnie immersja językowa i korzyści jakie niesie za sobą dla rozwoju dziecka. Rozumiem też potrzebę ruchu i wielozmysłowego doświadczania świata u najmłodszych

Kadra-2022BC21-DOD-969_pp3

Marta

Nauczyciel wspomagający

Studiuję pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Praca z dziećmi jest moją pasją, która daje mi ogrom radości i motywacji. Widząc małe, uśmiechnięte twarze wiem, że jestem na właściwym miejscu. Uwielbiam to, z jaką dociekliwością poznają świat i cieszę się, że mogę im w tym towarzyszyć.

BC-Kadra-22-23-02529_pp

Justyna

Nauczyciel anglojęzyczny

Jestem studentką filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej. W mojej pracy z dziećmi wykorzystuję metodę immersji językowej oraz CLIL-u, czyli nauczania kontentu równolegle z językiem obcym. Nauczanie dzieci języka angielskiego to moja pasja, uwielbiam obserwować rozwój ich umiejętności oraz pewności siebie w posługiwaniu się językiem obcym.

muzyka3

Roma

Nauczyciel dramy
żłobek mokotów

Mateusz

Instruktor hip hop
BC 14 lecie

Pozostała wioska nauczycieli i instruktorów

którzy wspierają edukację naszych wspaniałych dzieci

Dołącz do codziennej dawki zabawy! Każdego dnia udostępniamy mnóstwo pomysłów na spędzanie czasu z dziećmi!

Na Facebooku w grupie
Najlepszy Start w Drodze Ku Dorosłości 
publikujemy codziennie nowe wyzwania:

10:00
Jak zrobić coś z niczego?
11:00
Taneczna dawka ruchu
a o 14:00 czeka na Was Niespodzianka 😄