Przedszkolem kierują

przedszkole dwujęzyczne mokotów

Katarzyna Kosakowska

Założycielka

Wizjonerka, z ogromną pasją do edukacji najmłodszych. Uwielbiam pracować z ludźmi i czerpać z ich wiedzy i doświadczenia. Na co dzień inspiruję, motywuję, szkolę, wprowadzam innowacje pedagogiczne. Prywatnie jestem mamą 3 cudownych chłopców a moją największą pasją jest zdobywanie tego, co nieosiągalne. Marzyć z terminem realizacji.

przedszkole warszawa mokotów

Katarzyna Kuhnke

Dyrektor

Psychopedagog kreatywności, nauczyciel oraz terapeuta pedagogiczny. Dyrektorem jestem od ponad 10 lat. Od 7 lat, jestem koordynatorem ekspertów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination oraz sędzią międzynarodowym tego programu. Prywatnie mamą dwójki urwisów a moją największą pasją jest nurkowanie.

Kadra-2022BC21-DOD-921_pp2

Renata Murat

Dyrektor Administracyjny

W Baby City pracuję od paru lat, ale doświadczenie zawodowe zdobywałam już w innych placówkach oświatowych. Znalazłam tu swoje miejsce na Ziemi:-). Uwielbiam pracować z zespołem Baby City i towarzyszyć im w drodze do zapewnienia najwyższej jakości edukacji najmłodszych.

Poznaj wspaniałych Wychowawców Baby City

Kasia-Borcuch

Kasia

Wychowawca

Pracuję w Baby City od ponad 8 lat. Specjalizuję się metodzie TRP, uwielbiam reżyserować przedstawienia teatralne oraz kształtować postawy proekologiczne. Lubię aktywnie spędzać wolny czas.

Kadra-2022BC21-DOD-628_pp1

Ula

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem pasjonatką nauki języka angielskiego. W Baby City pracuję już ponad 5 lat przygotowując dzieci do startu w szkołach dwujęzycznych i językowych. Oprócz tego prowadzę autorskie zajęcia mindfulness oraz jogi.

Kadra-2022BC21-DOD-969_pp3

Marta

Wychowawca

Jestem absolwentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi jest moją pasją, która daje mi ogrom radości i motywacji. Widząc małe, uśmiechnięte twarze wiem, że jestem na właściwym miejscu. Uwielbiam to, z jaką dociekliwością poznają świat i cieszę się, że mogę im w tym towarzyszyć.

Klaudia2

Klaudia

Nauczyciel wspomagający

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym. Pracuję w Baby City jako nauczyciel wspomagający dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Praca z dziećmi sprawia mi dużo radości. Do każdego podopiecznego podchodzę w sposób indywidualny, stawiając dobro i rozwój dziecka na pierwszym miejscu.

r

Iza

Wychowawca anglojęzyczny

Uwielbiam dzieci i jestem wdzięczna za możliwość ich nauczania. Uwielbiam pomagać im w stawaniu się silniejszymi osobami, jednocześnie świetnie się bawiąc. Z pasją pomagam każdemu dziecku nauczyć się jak najwięcej i osiągnąć swoje cele.

Klaudia-Humka

Klaudia

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem nauczycielką języka angielskiego. Pracuję z młodymi uczniami od ponad 13 lat. Pasjonuje mnie sztuka, książki i wszystko, co kryje się pod szeroko pojętym pojęciem "kreatywności". W nauczaniu najważniejsze jest dla mnie kreowanie podstawy otwartości, gotowości wychodzenia poza schematy i wiary, że wszystko jest możliwe!

żłobek mokotów

Magda

Wychowawca

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. W swojej pracy kieruje się słowami "Dziecko jest jak czysta tablica. Od nas dorosłych zależy czy zapiszemy ją tak, żeby po latach odczytać ją z dumą" Praca z dziećmi jest moja pasją i daje mi wiele radości oraz satysfakcji.

Beata-Michalska

Beata

Wychowawca anglojęzyczny

Mam ogromną pasję do nauczania języka angielskiego dzieci. Lubię obserwować postępy moich dzieci, ale przede wszystkim chce by dobrze się bawili. Uśmiechem i energią można przenieść góry.

Wychowawca Baby City

Marta

Wychowawca

Kocham dzieci i uwielbiam spędzać z nimi czas. Moją największą pasją jest plastyka i muzyka. Jestem kreatywna, ciepła i potrafię reagować na emocjonalne potrzeby dziecka . Chcę, aby dzieci były ciekawe świata.

Wychowawca Baby City

Karolina

Wychowawca

Moja przygoda z Baby City rozpoczęła się ponad 10 lat temu. Przez ten okres starałam się pokazywać dzieciom świat wielozmysłowo. Realizuję projekty łączące różne treści w sposób holistyczny. Uważam, że wiek przedszkolny jest najcudowniejszym wiekiem na rozwijanie u dzieci wiedzy o świecie .

Wychowawca Baby City

Aneta

Wychowawca

Pracuję z dziećmi od ponad 8 lat. Jak każdy nauczyciel Baby City uwielbiam TRP. Jestem osobą młodą i energiczną. Interesuję się literaturą i zdrowym trybem życia czym również staram się z podzielić z dziećmi.

Zrzut ekranu 2021-01-9 o 16.34.00

Dorota

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem nauczycielką z ponad dziesięcioletnim stażem. Aktywistka, miłośniczka sztuki zafascynowana rozwojem dziecka. Jestem także entuzjastką polisensorycznego podejścia do nauczania.

Wychowawca Baby City

Klaudyna

Pedagog specjalny

Ukończyłam studia magisterskie o specjalnościach: wczesna interwencja terapeutyczna dziecka, pedagogika przedszkolna oraz pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie. Od 15 lat pracuję z dziećmi dysfunkcyjnymi, wspierając ich rozwój poznawczy i społeczno- emocjonalny. Obserwowanie sukcesów moich małych podopiecznych sprawia mi dużo radości.

Ewelina

Ewelina

Terapeuta integracji sensorycznej

Skończyłam podyplomowe studia terapii integracji sensorycznej oraz jestem Absolwentką Wychowania Fizycznego. Uwielbiam zajęcia sportowe grupowe oraz terapie SI i pracę 1:1.

Wychowawca Baby City

Karolina

Wychowawca

Skończyłam Pedagogikę w zakresie krzewienia kultury i nauki oraz edukację wczesnoszkolną. Z dziećmi pracuję od ponad 10 lat. Swoją metodykę opieram na TRP. Praca z dziećmi jest moją pasją. Jestem otwarta i z radością podchodzę do każdego dnia.

BC-Wychowawcy-Paulina

Paulina

Wychowawca anglojęzyczny

Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego z ponad sześcioletnim stażem. Praca z dziećmi jest moją wielką radością. Razem odkrywamy świat, odnajdujemy w sobie pasje oraz zarażamy się nawzajem pozytywną energią. Szczęśliwe i uśmiechnięte buzie dzieci są moją największą motywacją i nagrodą. Prywatnie jestem mamą niespełna dwuletniej Michaliny.

prywatne przedszkole Mokotów

Roma

Nauczyciel wokalny

Praca z dziećmi to moja absolutna pasja. Uczę wokalu, prowadzę gordonki, zajęcia dramowo-muzyczne. Przygotowuje przedstawienia na deskach teatru. Jestem pozytywnie zakęcona

Wychowawca Baby City

Anna

Nauczyciel wspomagający

Pracuję w Baby City jako nauczyciel wspomagający dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. W swojej pracy kieruje się dobrem dziecka, dostosowuję metody pracy do jego potrzeb i możliwości. Cechuje mnie otwartość, kreatywność w działaniu i umiejętność organizacji.

Wychowawca Baby City

Dominika

Psycholog

Specjalista z pasji i powołania, dla którego słowo "nie da się" nie istnieje. Priorytetem jest zawsze dobro dziecka, a największą nagrodą jego uśmiech. Jestem również terapeutą SI, terapeutą zajęciowym, praktykiem TSR, RTZ, CBT, Kids Skills, NVC i Pozytywnej Dyscypliny, absolwentką wielu kursów i szkoleń, studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki, autorką wielu publikacji o tematyce psychologicznej.

Wychowawca Baby City

Judyta

Pedagog specjalny

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej a obecnie kontynuuję studia na kierunku oligofrenopedagogiki. Pracuję z dziećmi ze spektrum autyzmu, gdzie bazuję na różnych metodach między innymi behawioralnej, krakowskiej oraz NVC.

Wychowawca Baby City

Paulina

Wychowawca

Pracuję w Baby City od ponad 14 lat. Jestem kreatywna i w ciekawy sposób przekazuje swoją wiedzę dzieciom. Chcę by moi wychowankowie byli ciekawi świata, otwarci na potrzeby innych i dążyli do samodzielnego zdobywania wiedzy.

Wychowawca Baby City

Iga

Wychowawca

Moją pasją jest nauczanie kreatywne. Uwielbiam świat sztuki i chcę zarazić nią dzieci. Razem malujemy, szyjemy, wycinamy i tworzymy coś z niczego. Do każdego podchodzę z uważnością i wielkim szacunkiem.

Wychowawca Baby City

Justyna

Wychowawca anglojęzyczny

Ukończyłam Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego oraz Lingwistykę Stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuję w Baby City od 2015 roku jako nauczyciel a od niedawna również jako metodyk. Praca z dziećmi jest moją prawdziwą pasją, uwielbia pomagać im odkrywać świat poprzez naukę języka.

BC-Kadra21-1-29_pp1

Dorota

Wychowawca anglojęzyczny

W Baby City pracuję od 2015 r. Nieustannie fascynuje mnie immersja językowa i korzyści jakie niesie za sobą dla rozwoju dziecka. Rozumiem też potrzebę ruchu i wielozmysłowego doświadczania świata u najmłodszych

BC-Kadra-22-23-02529_pp

Justyna

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem studentką filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej. W mojej pracy z dziećmi wykorzystuję metodę immersji językowej oraz CLIL-u, czyli nauczania kontentu równolegle z językiem obcym. Nauczanie dzieci języka angielskiego to moja pasja, uwielbiam obserwować rozwój ich umiejętności oraz pewności siebie w posługiwaniu się językiem obcym.

BC-Ola

Ola

Wychowawca

Przedszkole jest moim miejscem na ziemi, bez którego nie wyobrażam sobie życia. Dzieci pojmuję jako małych odkrywców, którzy próbują poznać świat na przeróżne sposoby a ja jestem od tego, aby wspierać ich podczas tej podróży. Jestem pasjonatką nowoczesnych metod kształcenia z domieszką klasyki, literatury oraz fotografii krajobrazowej.

BC-Kadra21-8-609_pp88

Ola

Psycholog i nauczyciel wspierający

Praca z dziećmi daje mi olbrzymią satysfakcję. Uwielbiam obserwować postępy moich podopiecznych. Prowadzę trening umiejętności społecznych jak i współuczestniczę w tworzeniu i prowadzeniu indywidualnych programów wsparcia.

żłobek mokotów

Mateusz

Instruktor tańca

Bez tańca nie ma nic. Z Baby City tańczę od kilkunastu lat. Uczestnicze w festiwalach tanecznych, wydarzeniach teatralnych, a przede wszystkim dobrze się bawię. Baby City to moje ulubione miejsce, w którym mam przyjemność pracować. A to dzięki super dzieciakom i fantastycznej kadrze.

Kadra

Ola

Niezwykła pomoc nauczyciela

Studiuję pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Jestem certyfikowanym trenerem TUS, Sensoplastyki i terapeutą ręki. Lubię spędzać czas aktywnie i dzielić się z dziećmi pozytywną energią.

BC-Swieta23-D2-2379_pp

Natalia

Nauczyciel wspomagający

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego, terapeutką pedagogiczną, terapeutą wczesnego wspomagania rozwoju. W pracy koncentruję się na indywidualnych potrzebach każdego dziecka. Bazując na zainteresowaniach i mocnych stronach dzieci stwarzam warunki do ich wszechstronnego rozwoju. Wierzę, że każde dziecko ma ogromny potencjał, który trzeba odkryć i rozwijać.

Kadra

Daria

Niezwykła pomoc nauczyciela

W pracy z dziećmi najbardziej lubię obserwować jak dzieci się rozwijają, robią postępy i czerpią radość ze spędzania czasu w przedszkolu. Dodatkowo w mojej codziennej pracy pomagają mi moje poczucie humoru i niespożyte pokłady energii. W wolnym czasie praktykuje jogę, czytam i zajmuje się moją córeczką Emily.

kadra

Magda

Nauczyciel terapeuta

Jestem absolwentką terapii pedagogicznej w trakcie studiów psychologicznych. W Baby City pełnię rolę opiekuna świetlicy, pomocy nauczyciela oraz terapeuty pedagogicznego. Pasjonuje mnie psychologia poznawcza dziecka, odkrywanie tego, jak naturalne deficyty i trudności umysłowe dziecka mogą być polem do wspólnego przekraczania granic i budowania wiary w siebie na przyszłość.

BC-Swieta23-D2-2709_pp

Wiktoria

Nauczyciel anglojęzyczny

Jestem absolwentka filologii angielskiej ze statusem nauczyciela wczesnoszkolnego na Wyspach Brytyjskich oraz zwolenniczką metody Montessori w nauczaniu języka. Praca z dziećmi jest moją pasją od lat. Obserwacja, jak również czynny udział w kształtowaniu młodych umysłów daje mi największą radość w mojej profesji. Nauka języka poprzez zabawę, otwartość, swoboda w komunikacji oraz radość z odkrywania świata są dla mnie najważniejsze.

kadra

Kornelia

Niezwykła pomoc nauczyciela

Jestem studentką trzeciego roku psychologii klinicznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej. W mojej pracy z dziećmi priorytetem są ich emocjonalne potrzeby, a także indywidualne podejście i wsparcie w trakcie procesu rozwoju. Dążę do tego, aby inspirować podopiecznych ciekawością świata, aby żyły w harmonii z samymi sobą, innymi ludźmi i naszą planetą.

Klaudia

Klaudia

Nauczyciel artterapeutka

Moim zadaniem jest pomoc dzieciom w rozwijaniu ich talentu plastycznego. Pracuje nad rysunkiem i grafomotoryką. Uczestniczę w ich rozwoju społecznym, współpracuję z zespołem PPS i staram się, by moi podopieczni czuli się dobrze i rozwijali każdego dnia.

Music

Krysia

Instruktor muzyki

Jestem absolwentką wyższej szkoły muzycznej. Poza pracą grupową uczę grać na pianinie metodą Suzuki na lekcjach indywidualnych

kadra

Gabriela

Nauczyciel anglojęzyczny

Jestem nauczycielką języka angielskiego. Z zawodu jestem psychologiem. Od ponad 12 lat uczę dzieci w różnym wieku. Prywatnie interesuje się sztuką, uwielbiam malować i pasjonuje się tańcem. W pracy z dziećmi ważne jest dla mnie budowanie postawy otwartości i ciekawości świata.

BC-Swieta23-D2-2444_pp

Karolina

Niezwykła pomoc nauczyciela

Pracuję w Baby City ponad 8 lat. Uwielbiam patrzeć jak dzieci odkrywają świat, z dnia na dzień stają się coraz bardziej samodzielni i odkrywają zakątki świata. Jestem dla nich wsparciem i oparciem.

kadra

Ania

Niezwykła pomoc nauczyciela

Jestem studentką 4 roku psychologii z modułem pedagogicznym. Mam doświadczenie prowadzenia TUS oraz zajęć wspierających rozwój obszarów deficytowych. Jestem entuzjastką tańca i włączania ciała w proces terapeutyczny oraz wspierania rozwoju. Tę pasję rozwijam uczestnicząc w kursie terapii tańcem i analizy ruchy w ośrodku IBA.

BC-Swieta23-D2-2617_pp

Agata

Noiezwykła pomoc nauczyciela

Jestem studentką 5 roku pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość, bo dzięki niej mam możliwość realizowania się zawodowo. Interesuje się również zdrowym trybem życia, lubię czytać książki, słuchać muzyki.

BC 14 lecie

Pozostała wioska nauczycieli i instruktorów i trenerów

którzy wspierają edukację naszych dzieci

wnoszą inspiracje, radość, wiedzę i swoje pasje

przedszkole wilanów

Ponad 170 dzieci

które wciąż nas motywują, zarażają ciekawością do świata, nie pozwalają na nudę

przedszkole wilanów

Ponad 250 rodziców, dziadków i przyjaciół

bez których nie działoby się nic. Osób, które obdarzyły nas zaufaniem a teraz wspierają codziennie uśmiechem i dobrym słowem, czytają, występują, pomagają artystycznie.

przedszkole