Przedszkolem kierują

przedszkole dwujęzyczne mokotów

Katarzyna Kosakowska

Założycielka

Wizjonerka, z ogromną pasją do edukacji najmłodszych. Uwielbiam pracować z ludźmi i czerpać z ich wiedzy i doświadczenia. Na co dzień inspiruję, motywuję, szkolę, wprowadzam innowacje pedagogiczne. Prywatnie jestem mamą 3 cudownych chłopców a moją największą pasją jest zdobywanie tego, co nieosiągalne. Marzyć z terminem realizacji.

przedszkole warszawa mokotów

Katarzyna Kuhnke

Dyrektor

Psychopedagog kreatywności, nauczyciel oraz terapeuta pedagogiczny. Dyrektorem jestem od ponad 10 lat. Od 7 lat, jestem koordynatorem ekspertów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination oraz sędzią międzynarodowym tego programu. Prywatnie mamą dwójki urwisów a moją największą pasją jest nurkowanie.

Kadra-2022BC21-DOD-921_pp2

Renata Murat

Dyrektor Administracyjny

W Baby City pracuję od paru lat, ale doświadczenie zawodowe zdobywałam już w innych placówkach oświatowych. Znalazłam tu swoje miejsce na Ziemi:-). Uwielbiam pracować z zespołem Baby City i towarzyszyć im w drodze do zapewnienia najwyższej jakości edukacji najmłodszych.

Poznaj wspaniałych Wychowawców Baby City

Kasia-Borcuch

Kasia

Wychowawca

Pracuję w Baby City od ponad 8 lat. Specjalizuję się metodzie TRP, uwielbiam reżyserować przedstawienia teatralne oraz kształtować postawy proekologiczne. Lubię aktywnie spędzać wolny czas.

Kadra-2022BC21-DOD-628_pp1

Ula

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem pasjonatką nauki języka angielskiego. W Baby City pracuję już ponad 5 lat przygotowując dzieci do startu w szkołach dwujęzycznych i językowych. Oprócz tego prowadzę autorskie zajęcia mindfulness oraz jogi.

Ruta-001

Ruta

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem nauczycielem języka angielskiego. W Baby City pracuję ponad 3 lata. Z ogromną pasją zarażam dzieci do nauki języka angielskiego. Uwielbiam włączać ich w projekty międzynarodowe, poznawanie innych kultur, tradycji i zwyczajów.

Agnieszka Dziklinska

Agnieszka

Pedagog terapeutka i artterapeutka

Jestem pedagogiem terapeutą. Prowadzę zajęcia plastyczne w oparciu o arteterapię. Razem z dziećmi maluję, rysuję, tkam gobeliny, lepię w glinie, maluję na szkle i czaruje świat na kolorowo. Jestem pogodną i wrażliwą osobą, która wprowadza dzieci w świat sztuki. W czasie wolnym maluję i zapraszam na swoje wystawy.

r

Iza

Wychowawca anglojęzyczny

Uwielbiam dzieci i jestem wdzięczna za możliwość ich nauczania. Uwielbiam pomagać im w stawaniu się silniejszymi osobami, jednocześnie świetnie się bawiąc. Z pasją pomagam każdemu dziecku nauczyć się jak najwięcej i osiągnąć swoje cele.

Klaudia-Humka

Klaudia

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem nauczycielką języka angielskiego. Pracuję z młodymi uczniami od ponad 10 lat. Pasjonuje mnie sztuka, książki i wszystko, co kryje się pod szeroko pojętym pojęciem "kreatywności". W nauczaniu najważniejsze jest dla mnie kreowanie podstawy otwartości, gotowości wychodzenia poza schematy i wiary, że wszystko jest możliwe!

żłobek mokotów

Magda

Wychowawca

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. W swojej pracy kieruje się słowami "Dziecko jest jak czysta tablica. Od nas dorosłych zależy czy zapiszemy ją tak, żeby po latach odczytać ją z dumą" Praca z dziećmi jest moja pasją i daje mi wiele radości oraz satysfakcji.

Beata-Michalska

Beata

Wychowawca anglojęzyczny

Mam ogromną pasję do nauczania języka angielskiego dzieci. Lubię obserwować postępy moich dzieci, ale przede wszystkim chce by dobrze się bawili. Uśmiechem i energią można przenieść góry.

Wychowawca Baby City

Marta

Wychowawca

Kocham dzieci i uwielbiam spędzać z nimi czas. Moją największą pasją jest plastyka i muzyka. Jestem kreatywna, ciepła i potrafię reagować na emocjonalne potrzeby dziecka . Chcę, aby dzieci były ciekawe świata.

Wychowawca Baby City

Karolina

Wychowawca

Moja przygoda z Baby City rozpoczęła się ponad 10 lat temu. Przez ten okres starałam się pokazywać dzieciom świat wielozmysłowo. Realizuję projekty łączące różne treści w sposób holistyczny. Uważam, że wiek przedszkolny jest najcudowniejszym wiekiem na rozwijanie u dzieci wiedzy o świecie .

Wychowawca Baby City

Aneta

Wychowawca

Pracuję z dziećmi od ponad 5 lat. Jak każdy nauczyciel Baby City uwielbiam TRP. Jestem osobą młodą i energiczną. Interesuję się literaturą i zdrowym trybem życia czym również staram się z podzielić z dziećmi.

Zrzut ekranu 2021-01-9 o 16.34.00

Dorota

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem nauczycielką z ponad dziesięcioletnim stażem. Aktywistka, miłośniczka sztuki zafascynowana rozwojem dziecka. Jestem także entuzjastką polisensorycznego podejścia do nauczania.

Wychowawca Baby City

Klaudyna

Pedagog specjalny

Ukończyłam studia magisterskie o specjalnościach: wczesna interwencja terapeutyczna dziecka, pedagogika przedszkolna oraz pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie. Od 15 lat pracuję z dziećmi dysfunkcyjnymi, wspierając ich rozwój poznawczy i społeczno- emocjonalny. Obserwowanie sukcesów moich małych podopiecznych sprawia mi dużo radości.

Wychowawca Baby City

Emilia

Nauczyciel wspierający

Uwielbiam pracę z dziećmi, sprawia mi to wiele radości i satysfakcji. Istotą pracy z dziećmi jest pasja, zaangażowanie oraz ciepły stosunek do dzieci. Ciocia do zadań specjalnych.

Wychowawca Baby City

Karolina

Wychowawca

Skończyłam Pedagogikę w zakresie krzewienia kultury i nauki oraz edukację wczesnoszkolną. Z dziećmi pracuję od ponad 10 lat. Swoją metodykę opieram na TRP. Praca z dziećmi jest moją pasją. Jestem otwarta i z radością podchodzę do każdego dnia.

BC-Wychowawcy-Paulina

Paulina

Wychowawca anglojęzyczny

Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego z ponad sześcioletnim stażem. Praca z dziećmi jest moją wielką radością. Razem odkrywamy świat, odnajdujemy w sobie pasje oraz zarażamy się nawzajem pozytywną energią. Szczęśliwe i uśmiechnięte buzie dzieci są moją największą motywacją i nagrodą. Prywatnie jestem mamą niespełna dwuletniej Michaliny.

Wychowawca Baby City

Margarita

Wychowawca anglojęzyczny

Dynamiczna. Radosna. Z pasją.
Jestem dyplomowanym nauczycielem z 9 letnim doświadczeniem w edukacji. Do tej pory specjalizowałam się w pracy z uczniami na poziomie szkoły średniej, ale posiadam też doświadczenie w nauczaniu j. angielskiego dla każdej grupy wiekowej i poziomu zaawansowania.

Wychowawca Baby City

Anna

Nauczyciel wspomagający

Pracuję w Baby City jako nauczyciel wspomagający dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. W swojej pracy kieruje się dobrem dziecka, dostosowuję metody pracy do jego potrzeb i możliwości. Cechuje mnie otwartość, kreatywność w działaniu i umiejętność organizacji.

Wychowawca Baby City

Dominika

Psycholog

Specjalista z pasji i powołania, dla którego słowo "nie da się" nie istnieje. Priorytetem jest zawsze dobro dziecka, a największą nagrodą jego uśmiech. Jestem również terapeutą SI, terapeutą zajęciowym, praktykiem TSR, RTZ, CBT, Kids Skills, NVC i Pozytywnej Dyscypliny, absolwentką wielu kursów i szkoleń, studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki, autorką wielu publikacji o tematyce psychologicznej.

Wychowawca Baby City

Judyta

Pedagog specjalny

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej a obecnie kontynuuję studia na kierunku oligofrenopedagogiki. Pracuję z dziećmi ze spektrum autyzmu, gdzie bazuję na różnych metodach między innymi behawioralnej, krakowskiej oraz NVC.

Wychowawca Baby City

Paulina

Wychowawca

Pracuję w Baby City od ponad 10 lat. Jestem kreatywna i w ciekawy sposób przekazuje swoją wiedzę dzieciom. Chcę by moi wychowankowie byli ciekawi świata, otwarci na potrzeby innych i dążyli do samodzielnego zdobywania wiedzy.

Wychowawca Baby City

Iga

Wychowawca

Moją pasją jest nauczanie kreatywne. Uwielbiam świat sztuki i chcę zarazić nią dzieci. Razem malujemy, szyjemy, wycinamy i tworzymy coś z niczego. Do każdego podchodzę z uważnością i wielkim szacunkiem.

Wychowawca Baby City

Justyna

Wychowawca anglojęzyczny

Ukończyłam Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego oraz Lingwistykę Stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuję w Baby City od 2015 roku jako nauczyciel a od niedawna również jako metodyk. Praca z dziećmi jest moją prawdziwą pasją, uwielbia pomagać im odkrywać świat poprzez naukę języka.

BC-Gabrysia

Gabrielle

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem nauczycielka z certyfikatem TEFL i TESOL rozpoczynająca pracę w Baby City. Od 2019 roku uczyłam dzieci z Korei i Chin. Pasjonuję się ekologią i zaszczepianiem pewności siebie i niezależności w moich uczniach!

BC-Kadra-22-23-02529_pp

Justyna

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem studentką filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej. W mojej pracy z dziećmi wykorzystuję metodę immersji językowej oraz CLIL-u, czyli nauczania kontentu równolegle z językiem obcym. Nauczanie dzieci języka angielskiego to moja pasja, uwielbiam obserwować rozwój ich umiejętności oraz pewności siebie w posługiwaniu się językiem obcym.

BC-Ola

Ola

Wychowawca

Przedszkole jest moim miejscem na ziemi, bez którego nie wyobrażam sobie życia. Dzieci pojmuję jako małych odkrywców, którzy próbują poznać świat na przeróżne sposoby a ja jestem od tego, aby wspierać ich podczas tej podróży. Jestem pasjonatką nowoczesnych metod kształcenia z domieszką klasyki, literatury oraz fotografii krajobrazowej.

BC-Kadra21-8-609_pp88

Ola

Psycholog i nauczyciel wspierający

Praca z dziećmi daje mi olbrzymią satysfakcję. Uwielbiam obserwować postępy moich podopiecznych. Prowadzę trening umiejętności społecznych jak i współuczestniczę w tworzeniu i prowadzeniu indywidualnych programów wsparcia.

Iwona

Iwona

Nauczyciel wspomagający

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym i terapeutą pedagogicznym. Pracuję z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Działania terapeutyczne opieram o techniki behawioralne dbając o wszechstronny rozwój podopiecznych.

Daniela

Daniela

Wychowawca

Swoją pracę z dziećmi rozpoczęłam 3 lata temu. Kocham to co robię i sprawia mi to ogromną satysfakcję. Z dumą obserwuję postępy moich podopiecznych. Są to dla mnie wyjątkowe chwile, które wywołują uśmiech na mojej twarzy.

Iwona

Iwona

Nauczyciel wspierający i artterapeutka

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Prowadzę zajęcia plastyczne w oparciu o wyobraźnię dziecka. Na zajęciach każdy ma szansę poczuć sztukę wszystkimi zmysłami. Duma z dziecka z wykonania własnego dzieła jest dla mnie największą nagrodą.

Ola

Ola

Nauczyciel wspomagający

Jestem ciepłą i otwartą osobą wrażliwą na potrzeby dziecka. Uwielbiam pracować w nurcie pozytywnej dyscypliny, NVC. Dzieci i ich zachowania inspirują mnie do ciągłego poszukiwania nowych metod współpracy z nimi, tak by wyrośli na wspaniałych ludzi.

Oliwia

Oliwia

Nauczyciel wspierający

W niedalekiej przyszłości absolwentka psychologii. Praca z dziećmi daje mi ogromne poczucie satysfakcji. Móc obserwować jak się rozwijają, a także przyczyniać się do tego jest wspaniałe i bardzo motywujące. Pasjonuję się literaturą oraz muzyką.

Klaudia

Klaudia

Nauczyciel wspierający

Moim zadaniem jest pomoc dzieciom ze specjalnymi potrzebami odnaleźć się w środowisku przedszkolnym a potem w szkole. Uczestniczę w ich rozwoju społecznym, współpracuję z zespołem PPS i staram się, by moi podopieczni czuli się dobrze i rozwijali każdego dnia.

Klaudia2

Klaudia

Nauczyciel wspomagający

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym. Pracuję w Baby City jako nauczyciel wspomagający dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Praca z dziećmi sprawia mi dużo radości. Do każdego podopiecznego podchodzę w sposób indywidualny, stawiając dobro i rozwój dziecka na pierwszym miejscu.

BC-Kadra21-1-29_pp1

Dorota

Wychowawca anglojęzyczny

W Baby City pracuję od 2015 r. Nieustannie fascynuje mnie immersja językowa i korzyści jakie niesie za sobą dla rozwoju dziecka. Rozumiem też potrzebę ruchu i wielozmysłowego doświadczania świata u najmłodszych

Kadra-2022BC21-DOD-969_pp3

Marta

Nauczyciel wspomagający

Studiuję pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Praca z dziećmi jest moją pasją, która daje mi ogrom radości i motywacji. Widząc małe, uśmiechnięte twarze wiem, że jestem na właściwym miejscu. Uwielbiam to, z jaką dociekliwością poznają świat i cieszę się, że mogę im w tym towarzyszyć.

wpis na stronę5 (4)

Krysia

Instruktor muzyki

Jestem absolwentką wyższej szkoły muzycznej. Poza pracą grupową uczę grać na pianinie metodą Suzuki na lekcjach indywidualnych.

muzyka3

Roma

Nauczyciel dramy
żłobek mokotów

Mateusz

Instruktor hip hop
BC 14 lecie

Pozostała wioska nauczycieli i instruktorów

którzy wspierają edukację naszych wspaniałych dzieci

Dołącz do codziennej dawki zabawy! Każdego dnia udostępniamy mnóstwo pomysłów na spędzanie czasu z dziećmi!

Na Facebooku w grupie
Najlepszy Start w Drodze Ku Dorosłości 
publikujemy codziennie nowe wyzwania:

10:00
Jak zrobić coś z niczego?
11:00
Taneczna dawka ruchu
a o 14:00 czeka na Was Niespodzianka 😄