Przedszkolem kierują

Katarzyna-Kosakowska

Katarzyna Kosakowska

Założycielka

Wizjonerka, z ogromną pasją do edukacji najmłodszych. Uwielbiam pracować z ludźmi i czerpać z ich wiedzy i doświadczenia. Na co dzień inspiruję, motywuję, szkolę, wprowadzam innowacje pedagogiczne. Prywatnie jestem mamą 3 cudownych chłopców a moją największą pasją jest zdobywanie tego, co nieosiągalne. Marzyć z terminem realizacji.

Kasia-Kuhnke

Katarzyna Kuhnke

Dyrektor

Psychopedagog kreatywności, nauczyciel oraz terapeuta pedagogiczny. Dyrektorem jestem od ponad 8 lat. Od 5 lat, jestem koordynatorem ekspertów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination oraz sędzią międzynarodowym tego programu. Prywatnie mamą dwójki urwisów a moją największą pasją jest nurkowanie.

Kasia-Szczesniak

Katarzyna Szcześniak

Dyrektor Administracyjny

Jestem związana z Baby City od 8 lat. Dbam żeby nikomu niczego nie zabrakło - jestem człowiekiem od zadań specjalnych. Główny kontakt dla Rodziców w sprawach ważnych i pilnych. Z wykształcenia i pasji logopeda. Mama małego Antosia.

Poznaj wspaniałych Wychowawców Baby City

Kasia-Borcuch

Kasia

Wychowawca

Pracuję w Baby City od 4 lat. Specjalizuję się metodzie TRP, uwielbiam reżyserować przedstawienia teatralne oraz kształtować postawy proekologiczne. Lubię aktywnie spędzać wolny czas.

Iwona-Malas

Iwona

Nauczyciel wspomagający

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym i terapeutą pedagogicznym. Pracuję z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Działania terapeutyczne opieram o techniki behawioralne dbając o wszechstronny rozwój podopiecznych.

Olga

Olga

Nauczyciel

Jestem nauczycielem języka angielskiego. Praca z dziećmi sprawia mi bardzo dużo radości, lubię obserwować jak dorastają, uczą się i bawią. Pracując z dziećmi, nie tylko jestem nauczycielem, ale również dużo się uczę od nich samych.

Ruta-001

Ruta

Wychowawca anglojęzyczny

I love kids and i adore watching them learn English, their everyday progress brings me a lot of joy. i start working at Baby City 2 months ago friendly environment, lovely kids and colleagues. i am passionate about my daily interaction with the kids.

Aneta-Awramiuk

Aneta

Wychowawca

Jestem socjologiem, nauczycielem wczesnoszkolnym i przedszkolnym. Z pasją i zaangażowaniemi staram się wartościowo i mądrze towarzyszyć moim wychowankom każdego dnia. Chcę aby byli otwarci na świat, tolerancyjni i świadomi własnej wartości.

Baby City wychowawca Paweł Parol

Paweł

Wychowawca anglojęzyczny

Ukończyłem Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego. Pracuję w Baby City od 2012 roku jako nauczyciel. Praca z dziećmi jest moją prawdziwą pasją i doceniam sukcesy jakie odnoszą.

r

Iza

Wychowawca anglojęzyczny

Uwielbiam dzieci i jestem wdzięczna za możliwość ich nauczania. Uwielbiam pomagać im w stawaniu się silniejszymi osobami, jednocześnie świetnie się bawiąc. Z pasją pomagam każdemu dziecku nauczyć się jak najwięcej i osiągnąć swoje cele.

Agnieszka Dziklinska

Agnieszka

Pedagog terapeuta

Jestem pedagogiem terapeutą. Prowadzę zajęcia plastyczne w oparciu o arteterapię. Razem z dziećmi maluję, rysuję, tkam gobeliny, lepię w glinie, maluję na szkle i czaruje świat na kolorowo. Jestem pogodną i wrażliwą osobą, która wprowadza dzieci w świat sztuki. W czasie wolnym maluję i zapraszam na swoje wystawy.

Malgorzata-Wyrwas

Gosia

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem nauczycielką języka angielskiego i metodykiem. Nauczanie jest moją pasją od 12 lat. Moim celem jako jest stworzenie warunków sprzyjających rozwojowi dzieci.

Klaudia-Humka

Klaudia

Wychowawca

Jestem nauczycielką języka angielskiego. Pracuję z młodymi uczniami od 8 lat. Pasjonuje mnie sztuka, książki i wszystko, co kryje się pod szeroko pojętym pojęciem "kreatywności". W nauczaniu najważniejsze jest dla mnie kreowanie podstawy otwartości, gotowości wychodzenia poza schematy i wiary, że wszystko jest możliwe!

Magdalena-Lewandowska

Magda

Wychowawca

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. W swojej pracy kieruje się słowami "Dziecko jest jak czysta tablica. Od nas dorosłych zależy czy zapiszemy ją tak, żeby po latach odczcytać ja z dumą" Praca z dziećmi jest moja pasją i daje mi wiele radości oraz satysfakcji.

Beata-Michalska

Beata

Nauczyciel anglojęzyczny

Z ogromna pasja do nauczania języka angielskiego. Lubię obserwować postępy moich dzieci a przede wszystkim chce by dobrze się bawili. Uśmiechem i energia można przenieść góry.

BC-Wychowawcy-Nikolina

Nikolina

Wychowawca

Pracuję w Baby City jako wychowawca polskojęzyczny. Ukończyłam pedagogikie specjalną, opiekuńczo- wychowawczą. Kieruje się zasadą, że okazane ciepło i kreatywność we wspólnych zabawach idące w parze z zapewnieniem bezpieczeństwa i higieny to podstawa do harmonijnego rozwoju dzieci.

Wychowawca Baby City

Karolina

Wychowawca

Moja przygoda z Baby City rozpoczęła się 8 lat temu. Moim celem jest pokazanie dzieciom świata wielozmysłowo.

Wychowawca Baby City

Aneta

Wychowawca

Pracuję z dziećmi od ponad 3 lat. Jak każdy nauczyciel Baby City uwielbiam TRP. Jestem osobą młodą i energiczną. Interesuję się literaturą i zdrowym trybem życia czym również staram się z podzielić z dziećmi.

Zrzut ekranu 2021-01-9 o 16.34.00

Dorota

Wychowawca anglojęzyczny

Jestem nauczycielką z ponad dziesięcioletnim stażem. Aktywistka, miłośniczka sztuki zafascynowana rozwojem dziecka. Jestem także entuzjastką polisensorycznego podejścia do nauczania.

Wychowawca Baby City

Marta

Wychowawca

Kocham dzieci i uwielbiam spędzać z nimi czas. Moją największą pasją jest plastyka i muzyka. Jestem kreatywna, ciepła i potrafię reagować na emocjonalne potrzeby dziecka . Chcę, aby dzieci były ciekawe świata.

Wychowawca Baby City

Emilia

Asystent wychowawcy

Uwielbiam pracę z dziećmi, sprawia mi to wiele radości i satysfakcji. Istotą pracy z dziećmi jest pasja, zaangażowanie oraz ciepły stosunek do dzieci. Ciocia do zadań specjalnych.

Wychowawca Baby City

Karolina

Wychowawca

Skończyłam Pedagogikę w zakresie krzewienia kultury i nauki oraz edukację wczesnoszkolną. Z dziećmi pracuję od ponad 10 lat. Swoją metodykę opieram na TRP. Praca z dziećmi jest moją pasją. Jestem otwarta i z radością podchodzę do każdego dnia.

BC-Wychowawcy-Paulina

Paulina

Wychowawca anglojęzyczny

Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego z ponad sześcioletnim stażem. Praca z dziećmi jest moją wielką radością. Razem odkrywamy świat, odnajdujemy w sobie pasje oraz zarażamy się nawzajem pozytywną energią. Szczęśliwe i uśmiechnięte buzie dzieci są moją największą motywacją i nagrodą. Prywatnie jestem mamą niespełna dwuletniej Michaliny.

Wychowawca Baby City

Margarita

Wychowawca anglojęzyczny

Dynamiczna. Radosna. Z pasją.
Jestem dyplomowanym nauczycielem z 5 letnim doświadczeniem w edukacji. Do tej pory specjalizowałam się w pracy z uczniami na poziomie szkoły średniej, ale posiadam też doświadczenie w nauczaniu j. angielskiego dla każdej grupy wiekowej i poziomu zaawansowania.

Wychowawca Baby City

Anna

Nauczyciel wspomagający

Pracuję w Baby City jako nauczyciel wspomagający dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. W swojej pracy kieruje się dobrem dziecka, dostosowuję metody pracy do jego potrzeb i możliwości. Cechuje mnie otwartość, kreatywność w działaniu i umiejętność organizacji.

Wychowawca Baby City

Dominika

Psycholog

Pracuję z pasji i powołania, a słowo "nie da się" nie istnieje. Priorytetem jest zawsze dobro dziecka, a największą nagrodą jego uśmiech. Jestem również terapeutą SI, terapeutą zajęciowym, praktykiem TSR, RTZ, CBT, Kids Skills, NVC i Pozytywnej Dyscypliny, absolwentką wielu kursów i szkoleń, studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki, autorką wielu publikacji o tematyce psychologicznej.

Wychowawca Baby City

Klaudyna

Pedagog specjalny

Ukończyłam studia magisterskie o specjalnościach: wczesna interwencja terapeutyczna dziecka, pedagogika przedszkolna oraz pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie. Od 11 lat pracuję z dziećmi dysfunkcyjnymi, wspierając ich rozwój poznawczy i społeczno- emocjonalny. Obserwowanie sukcesów moich małych podopiecznych sprawia mi dużo radości.

Magda

Magda

Psycholog i terapeuta pedagogiczny

Z wykształcenia jestem psychologiem. Moją pasją są relacje międzyludzkie i pomoc dzieciom w radzeniu sobie z trudnościami dorastania. W pracy staram się towarzyszyć i wspierać je w lepszym poznawaniu samych siebie, szukaniu rozwiązań w zgodzie z innymi oraz rozwijania wrażliwości.

Wychowawca Baby City

Paulina

Wychowawca

Pracuję w Baby City od 10 lat. Jestem kreatywna i w ciekawy sposób przekazuje swoją wiedzę dzieciom. Chcę by moi wychowankowie byli ciekawi świata, otwarci na potrzeby innych i dążyli do samodzielnego zdobywania wiedzy.

Wychowawca Baby City

Justyna

Wychowawca anglojęzyczny

Ukończyłam Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego oraz Lingwistykę Stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuję w Baby City od 2015 roku jako nauczyciel a od niedawna również jako metodyk. Praca z dziećmi jest moją prawdziwą pasją, uwielbia pomagać im odkrywać świat poprzez naukę języka.

Wychowawca Baby City

Judyta

Nauczyciel wspomagający

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej a obecnie kontynuuję studia na kierunku oligofrenopedagogiki. Pracuję z dziećmi ze spektrum autyzmu, gdzie bazuję na różnych metodach między innymi behawioralnej, krakowskiej oraz NVC.

Wychowawca Baby City

Ola

Psycholog i nauczyciel wspierający

Praca z dziećmi daje mi olbrzymią satysfakcję. Uwielbiam obserwować postępy moich podopiecznych. Prowadzę trening umiejętności społecznych jak i współuczestniczę w tworzeniu i prowadzeniu indywidualnych programów wsparcia.

Wychowawca Baby City

Iga

Nauczyciel polskojęzyczny

Moją pasją jest nauczanie kreatywne. Uwielbiam świat sztuki i chcę zarazić nią dzieci. Razem malujemy, szyjemy, wycinamy i tworzymy coś z niczego. Do każdego podchodzę z uwaznoscią i wielkim szacunkiem.

r

Ania

Logopeda

Jestem filologiem polskim i logopedą. Interesuję się językiem i komunikacją. Dzięki dzieciom odkrywam, jak niezwykły jest rozwój młodego człowieka i jak wielkim darem jest towarzyszenie mu w poznawaniu świata. Od zawsze marzyłam o pracy, w której będę mogła nieść pomoc innym. Cieszę się, że wykonuję taką, która łączy w sobie to, co lubię najbardziej.

BC-Gabrysia

Gabrielle

Wychowawca

Jestem nauczycielka z certyfikatem TEFL i TESOL rozpoczynająca pracę w Baby City. Od 2019 roku uczyłam dzieci z Korei i Chin. Pasjonuję się ekologią i zaszczepianiem pewności siebie i niezależności w moich uczniach!

Marta

Nauczyciel wspomagający

Opis wkrótce 😉

BC-Agnieszka

Agnieszka

Nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny

Swoją edukację kontynuuje w stronę terapii pedagogicznej. Uważam, że najważniejsze w pracy z dziećmi jest indywidualne podejście, szacunek oraz zrozumienie. W ostatnich latach zajmowałam się treningiem efektywnej nauki oraz czytania. Podczas swobodnych zabaw staram się rozbudzić u dzieci zainteresowanie światem książek.

BC-Ola

Ola

Nauczyciel

W niedalekiej przyszłości absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Przedszkole jest moim miejscem na ziemi, azylem bez którego nie wyobrażam sobie życia. Dzieci pojmuję jako małych odkrywców, którzy próbują poznać świat na przeróżne sposoby a ja jestem od tego aby wspierać ich podczas tej podróży. Prywatnie pasjonatka nowoczesnych metod kształcenia z domieszka klasyki (takiej jak metoda Montessori), literatury oraz fotografii krajobrazowej.

Dołącz do codziennej dawki zabawy! Każdego dnia udostępniamy mnóstwo pomysłów na spędzanie czasu z dziećmi!

Na Facebooku w grupie
Najlepszy Start w Drodze Ku Dorosłości 
publikujemy codziennie nowe wyzwania:

10:00
Jak zrobić coś z niczego?
11:00
Taneczna dawka ruchu
a o 14:00 czeka na Was Niespodzianka 😄