Kontakt
Baby City

Rekrutacja: +48 789 260 454

Oferty i współpraca: +48 609 314 186

Absolwenci i inne bardzo ważne sprawy: 609 627 077
E-mail: info@babycity.com.pl

Nasze lokalizacje

ul. Zielona 42, Sadyba, Warszawa

ul. Św. Bonifacego 102, Sadyba, Warszawa

Najlepszy wybór dla Twojej pociechy

W dzisiejszych czasach, kiedy rodzice coraz częściej muszą pogodzić życie zawodowe z rodzinnym, wybór odpowiedniego żłobka, przedszkola czy zerówki dla swojego dziecka staje się jednym z kluczowych elementów ich codzienności. Właściwe wsparcie w rozwoju malucha, troskliwa opieka i miła atmosfera to tylko niektóre z aspektów, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze placówki. Nasz żłobek, przedszkole i zerówka to miejsca, w których dzieci czują się bezpieczne, szczęśliwe i rozwijają się pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

Nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś!

Jeśli szukasz żłobka, przedszkola czy zerówki, które zapewni Twojemu dziecku najlepszą opiekę, wsparcie w rozwoju oraz miłą atmosferę, nasza placówka jest idealnym wyborem. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej o naszej ofercie oraz możliwościach zapisu Twojej pociechy!

Napisz do nas

Jeśli interesuje Cię filozofia naszej pracy lub chcesz nam zadać pytanie.

    Zgoda
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z informacjami podanymi w "Polityce Prywatności" dostępnej w stopce strony.

    Wyrażam zgodę na zapis do newslettera Baby City, by otrzymywać darmowe zaproszenia na eventy, dostęp do najnowszych artykułów czy inspiracje do zabaw w domu w duchu STEAM