Orły Edukacji

Orły Edukacji to plebiscyt stworzony po to, aby wyłonić liderów danej branży. Zasady udziału i kryteria są jasne i klarowne - pod uwagę brane są oceny Klientów umieszczone w Internecie. Zastosowanie specjalnej technologii - tożsamej z tą, której używa Google i Facebook - pozwala na znalezienie wielu opinii, które są brane pod uwagę. Opracowano także autorski algorytm wiarygodności ocen, tak aby całe zestawienie było przygotowane z największą dokładnością i rzetelnością. Wśród laureatów Orłów Edukacji 2021 znalazło się także Baby-City.

Nagroda „Laureat Orły Edukacji 2021” jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Daje nam to ogromną motywację do dalszego działania i jednocześnie pokazuje, że kierunek rozwoju, który obraliśmy jest dobry. Dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszej kadry, wprowadzamy ciekawe metody nauczania, a także bierzemy udział w licznych programach edukacyjnych. Wszystko to robimy z myślą o naszych przedszkolakach. Zależy nam na tym, aby w naszej placówce znalazły miejsce, do którego będą przychodzić z radością i uśmiechem. 
Bardzo dziękujemy za każdą Państwa ocenę i opinię. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Państwa nie zawieść :)!

Jednym z programów, do których ostatnio dołączyliśmy jest Say Hello to the World, a radości i śmiechom nie było końca na ostatnim balu karnawałowym :).