Spędź wakacje z Baby-City:)

Kochani Przyjaciele 🙂 Przed nami okres wakacyjny:), a ponieważ w Baby-City nigdy nie ma nudy - przygotowaliśmy dla Waszych maluchów wspaniałe zajęcia. Gwarantujemy super zabawę i mnóstwo niezwykłych wspomnień:).

Jakie mamy plany?

Las i zwierzęta
Porozmawiamy o zwierzętach i zagrożeniach, jakie na nich czyhają. Wspólnie poszukamy rozwiązań jak im pomóc. Nie zabraknie prac plastycznych np. stworzymy makietę lasu, a także wykonamy grupowe książki, fotografie i nie tylko:).
Góry i powietrze
Dowiemy się skąd wzięły się góry i czy można je zmierzyć:). Czy każde powietrze jest zdrowe? Będzie dużo eksperymentów i zajęć manualnych:). Przewidujemy także specjalnego gościa:).
Morze i woda
Jak góry to musi być i morze:). Poruszymy temat Bałtyku i rodzajów wód. Doświadczenie z odsalaniem wody brzmi bardzo ciekawie:). Czy zastanawialiście się kiedyś czy woda jest tylko do picia? Wykonamy także wystawę morskich skarbów i pobawimy się w biuro detektywistyczne:).
Parki i rośliny
Wiecie co to jest park krajobrazowy? Dlaczego nie wszystko rośnie wszędzie? Porozmawiamy o tym jak możemy pomóc przyrodzie i założymy własną hodowlę roślin:).

W planach mamy także przewidziane warsztaty i wycieczki dla poszczególnych grup wiekowych.

Zapraszamy do zapisów:).

Dołącz do codziennej dawki zabawy! Każdego dnia udostępniamy mnóstwo pomysłów na spędzanie czasu z dziećmi!

Na Facebooku w grupie
Najlepszy Start w Drodze Ku Dorosłości 
publikujemy codziennie nowe wyzwania:

10:00
Jak zrobić coś z niczego?
11:00
Taneczna dawka ruchu
a o 14:00 czeka na Was Niespodzianka 😄